pudełkowa Dieta standard
Dieta standard

Dieta standard

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było jakbyś miał swojego prywatnego szefa kuchni i dietetyka?

Mówisz, masz! Codziennie pod Twoimi drzwiami mogą znaleźć się zbilansowane pod względem odżywczym posiłki, które pomogą Ci utrzymać zdrowy tryb życia i zadowolą każdy brzuszek. 

Dodatkowo pomoże Ci utrzymać zdrową wagę, szczupłą sylwetkę, ustabilizować poziom cukru we krwi i obniżyć poziom cholesterolu. Czy to nie opcja idealna? Posiłki są bogate w przeciwutleniacze, witaminy i minerały. Będziesz zdumiony tym, ile masz energii i jak silna jest Twoja koncentracja. Takie jedzonko jest przeznaczona dla osób, które nie posiadają żadnych wykluczeń żywieniowych i lubią jeść wszystko. Jeśli chcesz zdrowo się odżywiać, bez wysiłku i tracenia czasu potrzebnego do przygotowania posiłków, to jest to plan dla Ciebie.

Zapewniamy - będzie niezła wyżera! 
 

 

Średni tygodniowy bilans makroskładników w tej diecie:
Białko
15-20%
Tłuszcze
25-30%
Węglowodany
50-55%
Zamawiam tę dietę!
Dieta standard pudełkowa

Menu na ten tydzień

Dla kogo jest przeznaczona dieta standard?

Dieta Standard to podstawowy plan żywieniowy wybierany najczęsciej przez klientów Gastro Monkej  spośród wszystkich diet.Zamawiają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku, z odmiennymi celami dotyczącymi wyglądu sylwetki, zdrowia i sportowej strony życia. Dużą zaletą diety Standard jest jej elastyczność.Dobra, dobra... Zamawiam!

Chcę tę dietę