Poznaj nasze diety!

Dieta z Wyborem Menu

Chciałbyś sam wybierać posiłki na każdy dzień? Nic prostszego. Dieta z Wyborem Menu daje Ci możliwość decyzji. Wybieraj spośród kilku opcji na każdy posiłek i dopasuj dietę do swoich preferencji.

od 1200 do 3000 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta standard

Chcesz mieć pewność, że w Twojej codziennej diecie nie zabraknie żadnych składników odżywczych? A może popracować nad zdrową i szczupłą sylwetkę? Jeśli nie posiadasz żadnych wykluczeń żywieniowych, dieta standard jest właśnie dla Ciebie!

od 1200 do 3000 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta Fit

Dieta Fit jest przeznaczona dla osób które chcą schudnąć ale nie są przy tym aktywne fizycznie. W skład menu wchodzą produkty z glutenem i laktozą. Dieta Fit, to idealna dieta na odchudzanie!

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta sport

Zależy Ci na odpowiednio dobranej wartości energetycznej (od 2000 kcal do 3500 kcal) i smacznych oraz urozmaiconych posiłkach? Jeszcze lepiej zadbaj o swoją formę i skorzystaj z diety sport! Dieta sport, to dieta przygotowana specjalnie z myślą o osobach aktywnych, która pozwoli Ci realizować wszystkie sportowe cele!

od 2000 do 3500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta Hashimoto

Dieta pudełkowa Hypo Hashimoto jest dedykowana osobom zmagającym się z niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto. Jadłospis wyklucza produkty zawierające laktozę i gluten oraz ogranicza produkty działające prozapalnie. Zestaw całodziennej diety pudełkowej składa się z pięciu różnorodnych i zbilansowanych posiłków (śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji).

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta dash

Dieta DASH można nazwać "gwiazdą" wśród diet, ponieważ od 7 lat zajmuje pierwsze miejsce jako najzdrowsza dieta. Jej celem jest obniżenie ciśnienia tętniczego i wzmocnienie układu krwionośnego. Dzięki temu, że jest ona oparta na spożywaniu produktów bogatych w składniki odżywcze i mineralne, można stosować ją praktycznie przez całe życie.

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta wege

Nasza specjalnie dobrana dieta wege, z której wykluczyliśmy mięso oraz ryby, zastępując je wysokiej jakości nabiałem i roślinami strączkowymi. Dieta wegetariańska to zdrowa, smaczna i różnorodna dieta, pełna świeżych warzyw i owoców, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych!

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta Wege + Fish

Dieta wege z rybami to nasza propozycja diety wegetariańskiej z dodatkiem ryb jako głównego źródła białka odzwierzęcego. Dzięki temu menu dostarcza więcej zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminę D. Dieta wege z rybami pozwoli Ci cieszyć się dietą warzywną bogatą w nabiał, rośliny strączkowe oraz RYBY.

od 1000 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta vegan

W diecie wegańskiej wyklucza się ze spożycia wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego, a więc: mięso, ryby, jaja, mleko i jego przetwory, masło, miód i żelatynę. Jadłospis bogaty jest w owoce, warzywa oraz nasiona roślin strączkowych i ich przetwory. Dostępna w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000 ,2200 i 2500 kcal.

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta keto

Dieta keto jest dla osób które szybko chcą zredukować masę ciała. Założeniem diety jest wysoka podaż tłuszczów przy znaczącym ograniczeniu węglowodanów. W diecie keto znajdziemy różnego rodzaju mięsa, jaja, ryby, oleje, orzechy i nasiona. Wykluczone są produkty zbożowe oraz większość owoców.

od 1500 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta niski IG

Dieta Niski IG charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów prostych, całkowitym wykluczeniem cukru oraz wykorzystaniem produktów o niskim i średnim indeksem glikemicznym. Kierowana do osób, które mają cukrzycę, insulinooporność lub szybciej chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

od 1200 do 2500 kcal
Sprawdź szczegóły
Dieta domowa

Uwielbiasz domowe, regionalne potrawy? A może chcesz poczuć smak i zapach kuchni jaki pamiętasz z dzieciństwa? Jeżeli tak, ale nie chcesz lub nie masz czasu ich przygotowywać, wybierz dietę opracowaną przez nas. Dieta domowa jest dostępna w trzech kalorycznościach 1200, 1500 i 2000 kcal. Codziennie pod Twoje drzwi zostanie dostarczona dieta domowa wraz z trzema pysznymi posiłkami, które przypomną dania gotowane przez Twoją mamę i babcię.

od 1200 do 2000 kcal
Sprawdź szczegóły