Poznaj nasz małpi gastro świat!

Gastro Monkey to catering dietetyczny, który narodził się z miłości do pysznego żarełka i aktywności fizycznej. W naszym małpim gastro świecie wierzymy, że odpowiednia dieta to ratunek dla ciała oraz ducha, a my chcemy was ratować! Przygotowujemy nasze codzienne posiłki razem z dietetykiem w taki sposób, aby Twój organizm otrzymał wszystkie składniki, których potrzebuje do bycia aktywnym, silnym i odpornym, a Twój umysł nigdy nie tracił optymizmu. Jako sportowcy wiemy, że posiłki składające się z najlepszych składników, to inwestycja w siebie i jednoczesna poprawa jakości życia.

Zaufaj nam! Jeśli nie chcesz się codziennie przejmować wymyślaniem posiłków, zakupami, przyrządzaniem szamki i sprzątaniem po nim, zdaj się na naszą pomoc, a nie pożałujesz! Przyrzekamy na nasz małpi gaj! Z radością będziemy dla Ciebie gotować i dowozić pyszne posiłki wprost pod Twoje drzwi, ze świadomością, że razem z nami będziesz żyć zdrowo!

W nasze posiłki wkładamy całe małpie serce, jakżeby inaczej, skoro sami zajadamy je ze smakiem codziennie! Dołącz do nas!

Polub naszą dietę, jak Gastro Monkey banany!

Jak działamy? Sprawdź!

1

Wybieramy surowce

Wybieramy surowce najwyższej jakości

2

Starannie szykujemy

Przygotowujemy posiłki zgodnie z recepturami

3

Skrupulatnie porcjujemy

Porcjujemy i pakujemy posiłki pod okiem dietetyka

4

Przywozimy pod drzwi

Catering dowozimy w autach chłodniach pod drzwi Klienta

Poznaj nasze małpie wybryki i nawyki!

Wybierz to, co Cię najbardziej interesuje