FAQ

Czy Gastro Monkey gwarantuje pełną elastycznośc dostaw?

Możesz wybierać dowolne dni swojej diety. Jeśli potrzebujesz dokonywać zmian w harmonogramie dostaw lub rodzaju wybranej diety, wystarczy nas tylko poinformować 48h do godz. 13:00 przed planowaną dostawą. Działamy po to, by maksymalnie ułatwiać Ci codzienność, a nie ją komplikować przez ograniczenia. Gastro Monkey zostało założone z myślą przyjaznego działania dla wszystkich swoich klientów.

Co to znaczy, że Gastro Monkey zdrowie łączy z ekologią i dba o środowisko naturalne?

Wiemy, jak ważne jest dbanie o środowisko, dlatego nasze jedzenie standardowo pakujemy w tacki cateringowe typu 05PP. Jest to jeden z najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia oraz środowiska plastików, który w 100% poddawany jest recyklingowi. Możesz również zamówić nasz pyszny catering w opakowaniach w 100% biodegradowalnych wykonanych z pulpy celulozowej.

Czego można oczekiwać od Gastro Monkey oprócz zdrowego jedzenia, motywacji i maksymalnej wygody?

Oferujemy zbilansowane menu, które zapewni Ci motywację do osiągania celów i prowadzenia zdrowego stylu życia. Jeśli chodzi o jedzenie zdrowej żywności, wierzymy, że różnorodność, jakość i systematyczność są tym, co motywuje ludzi do osiągania swoich celów. Wiemy, że jesteś zajęty, dlatego zadbamy o to byś nie musiał każdego dnia martwić się o wymyślanie i przygotowywanie swoich posiłków. Chcemy pomóc Ci pokonać przeszkody i napędzać Twój cel.

Co oznacza dostepność zamówień 24/7

Sza­nu­jemy Cie­bie i Twój czas, przy­go­to­wu­jąc pyszne zestawy oraz dostar­cza­jąc je wprost do Two­jego domu, biura, czy po pro­stu tam, gdzie jesteś. Dostar­czamy na tere­nie całej Polski. Szybko i spraw­nie, posiłki na 7 dni tygodnia i 365 dni roku.

Jakie kwalifikacje posiadają kucharze cateringu dietetycznego Gastro Monkey?

Nasze diety pudeł­kowe są efek­tem wspól­nej pracy wykwa­li­fi­ko­wa­nych kucha­rzy. Dzięki pasji i ogrom­nej wie­dzy, możemy kom­po­no­wać zbi­lan­so­wane posiłki, bio­rąc przy tym odpo­wie­dzial­ność za Twoje zdro­wie. Potrawy ze wszystkich programów są przygotowywane tak, aby odpowiadały różnym podniebieniom, potrzebom i restrykcjom żywieniowym.

Co dla nas oznaczają najlepsze składniki w dietach?

Wszyst­kie posiłki przy­go­to­wy­wane są ze świe­żych i spe­cjal­nie wyse­lek­cjo­no­wa­nych pro­duk­tów, kupowanych od rolników oraz sprawdzonych krajowych dostawców. Nasze potrawy są zdrowe, niemodyfikowane i przygotowywane codziennie od podstaw, w warunkach spełniających najwyższy reżim produkcji żywności. Wkła­damy mnó­stwo sił i zaan­ga­żo­wa­nia w naszą pracę, aby speł­nić Twoje ocze­ki­wa­nia, jednocześnie pomagając Ci odkrywać nowe, ulubione smaki. Dzięki temu nasze diety są zdrowe, smaczne i nigdy się nie nudzą!

Jaki catering pudełkowy oferuje Gastro Monkey?

Nasz catering Gastrto Monkey jest bardzo rozbudowany, a więc to idealny wybór dla najbardziej wymagających osób, którym zależy na wysokiej jakości, korzystnej cenie, a także dużej różnorodności. Co oferujemy? Jest to między innymi detoks sokowy, który pozwoli Ci skutecznie oczyścić organizm ze zbędnych toksyn. Przy tym zrzucisz również zbędne kilogramy, a także przygotujesz swoje ciało na zdrową dietę. W naszej ofercie znajduje się również dieta standard. Posiłki są w niej w odpowiedni sposób zbilansowane, dzięki czemu zyskujesz pewność, że dostarczysz każdego dnia, swojemu organizmowi cennych dla niego składników, które sprawią, że poczujesz się świetnie w swoim ciele.

Sporą popularnością cieszą się również diety pudełkowe, które są wegetariańskie. Wykluczyliśmy z nich mięso, a także ryby, są one pełne wysokiej jakości, świeżych warzyw i roślin strączkowy, które dostarczą Twojemu ciału energii i siły na cały dzień. Dieta sport to idealny wybór dla osób, które uwielbiają aktywność fizyczną. Jeżeli należysz do tego grona, świetnie się składa, ponieważ kompozycje naszych posiłków sprawią, że będziesz mieć siłę na realizację nawet najtrudniejszych i najcięższych treningów! W naszej ofercie znajduje się również dieta codzienne, czyli domowa. W menu znajdują się typowo domowe posiłki, a przy tym są one pozbawione niezdrowych tłuszczy oraz cukru. Dużą popularnością cieszy się również dieta ketogeniczna, która jest idealnym wyborem dla osób, które chcą szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy. Z kolei dieta odchudzają to przede wszystkim sposób na ograniczenia spożywanej liczby kalorii.

Czy dieta pudełkowa Gastro Monkey jest opłacalna?

Oczywiście, że tak! Catering dietetyczny Gastro Monkey dba o to, żeby ceny były bardzo konkurencyjne. W naszej firmie możesz liczyć na dostęp do idealnie skomponowanych i zbilansowanych posiłków, które są przygotowywane ze świeżych, najlepszej jakości produktów, a do tego są dostępne w korzystnej cenie. Zapytasz – jak to możliwe? Przede wszystkim robimy zakupy o lokalnych dostawców, kupując spore ilości towarów. To oznacza, że mamy wynegocjowane bardzo dobre stawki, a to pozwala nam na sprzedaż dań w dobrych cenach również dla naszych klientów. To dlatego nasz catering jest po prostu opłacalny. Ponadto podczas przeliczania cen, weź również pod uwagę paliwo na dojazdy do sklepów oraz czar, który musiałbyś w nich spędzić, żeby móc cieszyć się tak różnorodnymi i odpowiednio skomponowanymi daniami. Trudno jest samodzielnie, każdego dnia przygotowywać dla siebie kilka zróżnicowanych posiłków, które dostarczymy Ci w naszej firmie. Dlatego jesteśmy przekonani o tym, że wybór właśnie naszej firmy, będzie dla Ciebie przełomowym momentem w życiu. Przekonasz się na własnej skórze, że jest to po prostu opłacalne przedsięwzięcie. Już nie będziesz chciał zrezygnować z tej wygody, o tym jesteśmy przekonani.

Catering dietetyczny Gastro Monkey dla najbardziej wymagających

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego nasze diety pudełkowe wyróżniają się na tle konkurencji. Menu każdego dnia jest inne, a dania są przygotowywane z dnia na dzień. Możesz być zatem pewien wysokiej jakości, a przede wszystkim najlepszego smaku. Kompozycje są różnorodne, dlatego nawet najbardziej wymagające osoby będą zachwycone naszymi propozycjami. Ponadto wszystkie dania są przygotowywane przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy przede wszystkim są pasjonatami gotowania oraz jedzenie. Są to najlepsi specjaliści w swoim fachu, którzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje, a wszystko po to, żeby zaproponować naszym klientom wszystko to, co najlepsze. Jeżeli masz względem tego jakiekolwiek wątpliwości, to nie wahaj się i koniecznie wybierz catering pudełkowy na próbę. Nie musisz od razu wiązać się z nami na wiele miesięcy. Jesteśmy jednak przekonani, że gdy spróbujesz któregoś z naszych dań, na pewno nie będziesz już chciał jeść nigdzie indziej.

Dlaczego firma cateringowa Gastro Monkey jest godna zaufania?

Firma cateringowa Gastro Monkey działa na polskim rynku już od długiego czasu. Dbamy o pełne zadowolenie oraz satysfakcję naszych klientów, dlatego mogą nam oni w pełni zaufać. Ty również możesz dołączyć do tego grona i cieszyć się naszymi pysznymi potrawami, które sprawią, że zgubisz zbędne kilogramy, ale przede wszystkim poczujesz się znacznie lepiej w swoim ciele oraz będziesz po prostu zdrowszy. Jako specjaliści dbamy również o to, żeby zapewnić naszym klientom dostawy zawsze na czas. Wiemy, że to ważne, dlatego nasze posiłki dowożą wykwalifikowani, zaufani kierowcy. Ponadto wszystkie potrawy właściwe pakujemy, dzięki czemu trafiają one prosto pod wskazany przez Ciebie adres w całości. Są nie tylko pyszne, ale również estetyczne. W końcu je się również oczami.

Jesteśmy firmą godną zaufania, która na swój sukces pracuje każdego dnia. Nasza dieta pudełkowa jest nieustannie rozszerzana. Oferujemy coraz to nowsze propozycje naszym klientom, którym zależy na wysokiej jakości, a także szybkiej dostawie, zawsze na czas. Ponadto warto, żebyś pamiętał również o tym, że możesz wybrać dowolny adres dostawy. Nie musi to być zatem Twój dom, a możemy dowieźć jedzenie prosto do pracy, żeby tam czekało na Ciebie, byś mógł zjeść pyszne śniadanie i naładować energię na cały dzień.

Który fit catering wybrać?

Na naszej stronie internetowej www.gastromonkey.pl znajdziesz szczegółową rozpiskę naszych cateringów. Wybierz ten rodzaj, który najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli nie jesz mięsa, ani ryb, najlepszym wyborem będzie oczywiście propozycja wegetariańska, na którą składają się różnorodne dania, które są pełne cennych mikro- i makroelementów. Jest to również doskonały wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wegetarianizmem i chcą się zainspirować naszymi potrawami. Regularność sprawi, że zmienisz swoje nawyki żywieniowe i zostaną one z Toba na dłużej, a być może nawet na całe życie.

Jeżeli nie wiesz, która z diet będzie dla Ciebie najlepsza, możesz wybrać standard. Jest ona odpowiednia dla osób początkujących w cateringu. W ten sposób poznasz nasze standardowe potrawy, które są zdrowe, a przy tym zawierają ogrom warzyw i owoców. Oczywiście dla osób, które uwielbiają aktywność fizyczną, najlepszym wyborem będzie catering pudełkowy Sport, dzięki któremu nabierzesz sił na każdy trening. Niezależnie od swoich preferencji – wybierz nasz, a na pewno tego nie pożałujesz. Czekamy na kontakt od Ciebie! Chętnie odpowiemy również na pytania.

Czym jest dieta pudełkowa Gastro Monkey

Gastro Monkey dieta pudełkowa to idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i zależy im przede wszystkim na poprawie swojego samopoczucia. Odpowiednia dieta może Ci to wszystko zagwarantować. Jest to ogromne ułatwienie dla wszystkich zapracowanych osób, które mają niewiele czasu w ciągu dnia na gotowanie. Jeżeli dużo pracujesz, Łódź catering dietetyczny na pewno będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Każdego dnia, prosto pod Twoje drzwi będą dowożone pyszne oraz zdrowe posiłki, które sprawią, że już nie będziesz musiał martwić się zrobienie zakupów, a także stanie przy kuchence.

Wykwalifikowani dietetycy zajmą się tym za Ciebie. Skomponują dania, które będą zawierały szereg cennych dla zdrowia człowieka mikro- oraz makroelementów, dzięki czemu poczujesz się znacznie lepiej w swoim ciele. To gwarantuje nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim poprawę Twojego samopoczucia. Jeżeli zależy Ci na takich rezultatów i wysmukleniu sylwetki, nie ma sensu zwlekać. Catering zdziała prawdziwe cuda, a Ty już nie będziesz wyobrażał sobie bez niego życia.

Czy catering Gastro Monkey jest zdrowy?

Oczywiście, że tak! Dużą uwagę przykładamy do wyboru półproduktów, z których przygotowywane są nasze diety. Menu Gastro Monkey jest układane przez wykfalifikowanego dietetyka a przygotowania wszystkich posiłków pilnuje doświadczony kucharz. Misją naszej firmy jest zdrowe karmienie oraz ekologiczne podejście do otoczenia, dlatego dużą uwagę poświęcamy tym zagadnieniom.